Welkom bij Tennisvereniging De Raam

Welkom op de vernieuwde website van TV De Raam Lieshout.

Corona update

29 nov

Zoals jullie ongetwijfeld hebben gehoord worden Sportparken vanaf (29-11) gesloten om 17.00 uur.Alle avondcompetities worden tot nader order uitgesteld, maar de competities die overdag worden gespeeld, kunnen gewoon doorgang vinden.Helaas, wordt ook onze eigen Winter Outdoorcompetitie tot nader order uitgesteld!!Lees hier: KNLTB Corona update

Lees meer

Agenda

Er zijn momenteel geen agenda items.

Toon volledige agenda

Over de club

We staan te springen om jou aan te sluiten bij onze levendige vereniging. Bij onze vereniging gaat het om de passie voor sport — en om de mensen die deze passie delen. Van jong tot oud, bij onze vereniging is er een plek en uitdaging voor iedereen. Daarom nodigen wij jou graag uit om een kijkje te nemen bij onze vereniging.

Ben je overtuigd? Word lid.

Meer over de club